OBÓZ KOSZYKARSKI CHŁOPCÓW ORAZ ZWIEDZANIE WARSZAWY
W PROGRAMIE OBOZU :
· Treningi koszykarskie i ogólnorozwojowe, gry sparingowe / 3 godz. /
· Pływanie, odnowa biologiczna na basenie
· Spotkania / z trenerami, zawodnikami, sędzią oraz z dziennikarzami zajmującymi się koszykówką
· Zajęcia teoretyczne / oglądanie meczów w rozgrywkach NBA- telewizja Orange Sport, kibicowanie w meczu PLK, 1 lub 2 ligi koszykówki mężczyzn-nauka pisania protokołu meczu koszykówki, nauka prowadzenia arkusza obserwacyjnego meczu koszykówki
· Zwiedzanie Warszawy z przewodnikiem / Muzeum Sportu, Akademia Wychowania Fizycznego, Stadion Narodowy, Stare Miasto, Zamek Królewski, Grób Nieznanego Żołnierza, Łazienki, Sejm RP, Muzeum Powstania Warszawskiego, Muzeum Techniki, Muzeum Wojska Polskiego, Panorama Warszawy z Pałacu Kultury i Nauki, Wilanów, Studio Telewizji Orange Sport, Centrum Sportów Ekstremalnych
TERMINY :
22 - 29.01.2011r.
29.01-05.02.2011r.
Ilość miejsc ograniczona / 16 osób na obóz /
MIEJSCE POBYTU :
· Ośrodek Sportu i Rekreacji Warszawa Śródmieście ul. Polna 7a http://www.osir-polna.pl/
· Zakwaterowanie w pokojach z łazienkami, telewizorami oraz Internetem bezprzewodowym
· Wyżywienie na terenie ośrodka
· Hala sportowa i basen na terenie ośrodka
CENA :
1400 zł. / w cenie również: ubezpieczenie NW, opieka pedagogiczna i lekarska-fizykoterapeuta, pamiątkowa koszulka, nagrody sportowe za sprawdziany i konkursy koszykarskie, po treningach napoje i owoce/
DOJAZD DO WARSZAWY WE WŁASNYM ZAKRESIE !!!/ możliwy odbiór uczestnika obozu z dworca PKP oraz odprowadzenie na dworzec w drodze powrotnej do domu /
ZGŁOSZENIA DO 30 LISTOPADA
INFORMACJE : jaceklaczynski@o2.pl oraz 602744604
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz