piątek, 5 listopada 2010

TYDZIEŃ Z KOSZYKÓWKĄ W WARSZAWIE

Zapraszam na
OBÓZ KOSZYKARSKI CHŁOPCÓW ORAZ ZWIEDZANIE WARSZAWY

W PROGRAMIE OBOZU :

· Treningi koszykarskie i ogólnorozwojowe, gry sparingowe / 3 godz. /

· Pływanie, odnowa biologiczna na basenie

· Spotkania / z trenerami, zawodnikami, sędzią oraz z dziennikarzami zajmującymi się koszykówką

· Zajęcia teoretyczne / oglądanie meczów w rozgrywkach NBA- telewizja Orange Sport, kibicowanie w meczu PLK, 1 lub 2 ligi koszykówki mężczyzn-nauka pisania protokołu meczu koszykówki, nauka prowadzenia arkusza obserwacyjnego meczu koszykówki

· Zwiedzanie Warszawy z przewodnikiem / Muzeum Sportu, Akademia Wychowania Fizycznego, Stadion Narodowy, Stare Miasto, Zamek Królewski, Grób Nieznanego Żołnierza, Łazienki, Sejm RP, Muzeum Powstania Warszawskiego, Muzeum Techniki, Muzeum Wojska Polskiego, Panorama Warszawy z Pałacu Kultury i Nauki, Wilanów, Studio Telewizji Orange Sport, Centrum Sportów Ekstremalnych


TERMINY :

22 - 29.01.2011r.

29.01-05.02.2011r.



Ilość miejsc ograniczona / 16 osób na obóz /

MIEJSCE POBYTU :

· Ośrodek Sportu i Rekreacji Warszawa Śródmieście ul. Polna 7a http://www.osir-polna.pl/

· Zakwaterowanie w pokojach z łazienkami, telewizorami oraz Internetem bezprzewodowym

· Wyżywienie na terenie ośrodka

· Hala sportowa i basen na terenie ośrodka

CENA :

1400 zł. / w cenie również: ubezpieczenie NW, opieka pedagogiczna i lekarska-fizykoterapeuta, pamiątkowa koszulka, nagrody sportowe za sprawdziany i konkursy koszykarskie, po treningach napoje i owoce/

DOJAZD DO WARSZAWY WE WŁASNYM ZAKRESIE !!!/ możliwy odbiór uczestnika obozu z dworca PKP oraz odprowadzenie na dworzec w drodze powrotnej do domu /

ZGŁOSZENIA DO 30 LISTOPADA

INFORMACJE : jaceklaczynski@o2.pl oraz 602744604

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz