piątek, 5 listopada 2010

WITAM

Nazywam się Jacek Łączyński, mam 47lat. Moje całe dotychczasowe życie związane jest ze sportem, a w szczególności z koszykówką. Dzisiaj uruchamiam swojego personalnego bloga. Zamierzam na nim pisać o sporcie, a także o wyjątkowych wydarzeniach z innych dziedzin życia. Będę się chciał podzielić moimi spostrzeżeniami i opinią na różne tematy. Pozwolę sobie komentować zarówno pozytywne jak i negatywne strony sportu. Będę zachęcał do udziału w imprezach sportowych, również tych organizowanych przeze mnie. Mam nadzieję, że lektura ta będzie ciekawa i pożyteczna. Z niecierpliwością czekam na uwagi, opinie i komentarze o poruszanych tematach.

Mottem mojego bloga jest zdanie wypowiedziane przez Bogdana Wentę, trenera reprezentacji Polski w piłce ręcznej: „Jak walczysz możesz przegrać, jak nie walczysz już przegrałeś…”. Uważam, że to zdanie dotyczy nie tylko walki sportowej, ale również walki, którą toczymy w codziennym życiu. Na każdym kroku zmagamy się z czymś, rywalizujemy z kimś, rozstrzygamy jakiś konflikt czy borykamy się z własnymi słabościami. Dlatego, zdanie to każdy powinien sobie często powtarzać i kierować się nim w życiu, bo nie tylko w sporcie, jak nie walczysz to przegrywasz.

Wyrównaj z obu stron

1 komentarz: