Życzę wszystkim radosnych i rodzinnych
Świąt Bożego Narodzenia!!!
Świąt Bożego Narodzenia!!!
Wielu prezentów pod choinką...
i żeby sprawdziły się ludowe wierzenia i w noc wigilijną
zwierzęta zaczęły mówić ludzkim głosem...
zwierzęta zaczęły mówić ludzkim głosem...

WESOŁYCH ŚWIĄT !!!



Brak komentarzy:
Prześlij komentarz