poniedziałek, 21 lutego 2011

Radość sportowca :):):)






Zdjęcia wykonał Paweł Pietranik

Tak powinni cieszyć się sportowcy z sukcesu.

Miło jest popatrzeć na szczęśliwego młodego faceta, który potrafi w trakcie meczu okazywać swoją radość. To również oznacza jak bardzo dużo satysfakcji sprawia mu to co robi i jak bardzo mu zależy. Kibice to uwielbiają, a trenerzy doceniają. Nie mówię już o dziennikarzach fotoreporterach / w tym wypadku Paweł Pietranik /, którzy potrafią w tak fantastyczny sposób wyłapać takie sytuacje w trakcie meczu i uwiecznić na fotografii. Sport miedzy innymi dlatego jest taki piękny, że możemy obserwować takie obrazki w trakcie i po zawodach. Również te mniej przyjemne, gdy po porażce łzy ciekną po policzkach.
To właśnie jest cały urok sportu !!!


2 komentarze:

  1. No swietny posiłek, ja osobiscie oprócz diety stosowałam wymagajacy trening np z takim urzadzeniem jak kamizelka obciążeniowa sklep. Dzieki temu moja waga bardzo szybko spadła :)

    OdpowiedzUsuń