środa, 23 lutego 2011

OBOZY KOSZYKARSKIE W WARSZAWIE !!!

Zapraszam
chłopców z roczników 1994-2000
na sierpniowe obozy koszykarskie, połączone ze zwiedzaniem stolicy naszego kraju.


TERMINY
01-08 sierpnia 2011
oraz
09-16 sierpnia 2011

W PROGRAMIE :
  • nauka i doskonalenie techniki indywidualnej oraz ćwiczenia ogólnorozwojowe / 4 godz. dziennie /
  • zwiedzanie Warszawy / Zamek Królewski, Centrum Kopernika, Muzeum Sportu, Sejm RP, Muzeum Powstania Warszawskiego, Muzeum Techniki, Muzeum Wojska Polskiego, Pałac Kultury - panorama Warszawy, Centrum Sportów Ekstremalnych, Stadion Narodowy, AWF Warszawa, Wyścigi konne na Służewcu /
  • zajęcia dodatkowe / konkursy koszykarskie z nagrodami, basen, konkurs z nagrodami wiedzy o sporcie, wykład pt. "fair play w sporcie", spotkania z "ludźmi" sportu, nauka pisania protokołu sędziowskiego oraz arkusza obserwacyjnego meczu koszykówki, "jak zostać sędzią koszykarskim?" /.
MIEJSCE POBYTU :

  • Ośrodek Sportu i Rekreacji Warszawa-Śródmieście /www.osir-polna.pl/
  • zakwaterowanie w pokojach z łazienkami, internetem oraz telewizorem.
  • wyżywienie na terenie ośrodka
  • hala sportowa na terenie ośrodka
CENA :

1400 zł. / w cenie również : ubezpieczenie NW, opieka lekarska, pamiątkowa koszulka, po treningach napoje i owoce /

DOJAZD DO WARSZAWY WE WŁASNYM ZAKRESIE.

ZGŁOSZENIA DO 30 KWIETNIA 2011r.

mail: jaceklaczynski@o2.pl
telefon : 0-602744604
informacje również na : jaceklaczynski.blogspot.com

Zapraszam wszystkich bardzo serdecznie :):):) !!!




Brak komentarzy:

Prześlij komentarz